piątek, 25 października 2013

Ukryć pieniądze/ To hide money

Witajcie,

święta powoli nam się zbliżają i wydaje mi się, że to najwyższy czas zacząć o nich myśleć. Czasem bywa tak,że na ostatnią chwilę chcemy kupić prezent, nie wiemy co i najchętniej podarowalibyśmy pieniądze albo bon na zakupy. Tylko, jak to ładnie opakować? Proponuję Wam, znane już dobrze kopertówki, ale w odsłonie świątecznej. Cóż, nie mogłam się oprzeć, by nie wypróbować pięknej, zimowej kolekcji Warm Wishes.

Hello our dear Fans!
Christmas is comming and it seems to be a good idea to start thinking about that time. Sometimes we realize that we don't have any present the last day before a holiday. We're confused then and decide to give some money as a gift. Not so sopihisticated. To make this gift more special, we can wrap it with an outstanding outfit. I think that a kind of "envelope" card is an interesting alternative. I couldn't resist to use Warm Wishes collection.


Jak widzicie, przygotowałam 3 propozycje, w różnych wariantach kolorystycznych. Ta ostatnia - błękitno-czerwona jest dość uniwersalna. Może dla jakiejś pani, która obchodzi urodziny albo imieniny 24 grudnia?

As you can see, I prepared three propositions using different colours. The last one is quite versatile. It can be given as a gift for a lady whose bitrthday is on 24 Dec. 


I jeszcze wszystkie trzy razem. I jak się prezentują?

And three all together. Do you like them?


Dziękuję za odwiedziny,
pozdrawiam!

Thanks for dropping by.
Have a nice day!

Karmeleiro

7 komentarzy :