piątek, 11 kwietnia 2014

Zmieniając styl/ changing a style

Witajcie nasi drodzy Fani!

Dziś chcę troszkę zmienić styl. Wspominałam niedawno wyjątkowy ślub, w którym uczstniczyam w czerwcu zeszłego roku. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość; żadnej bialej sukni, kościoła, za to czerwone trampki, piękna pogoda i jezioro. I dlatego ten album jest również niezwykły jeśli chodzi o jego styl.

Hello our dear Fans!

Today I want to change a style a little bit. I was recalling the special wedding day that I had luck to enjoy last year in June. It was an exceptional ceremony; no white wedding dress, no church, red trainers, hot weather and a lake. Thus the album I made is also unusual as regards the style.


To był naprawdę upalny dzień i by oddać jego charakter postanowiłam użyć papierów z kolekcji Sunshine Love. Nawet wzory, które na nich są odzwierciedlają charakter państwa młodych.

As it was really sunny day, I decided to use Sunshine Love collection. the patterns also reflect the bride and groom's character.


Może zauważyliście małe karteczki, które wsadziłam w papierowe kieszonki? To życzenia oraz dobre rady od gości. 

You can notice small pieces of papers that I put in the pockets. There are wishes and good advices from the guests.


Uroczystość miała miejsce nad jeziore, mogliśmy tańczyć pod wielkim namiotem i pływać.

The ceremony took part at the lake, we could dance under the huge tent and swim!


Było mnóstwo śmiechu i radości!

There were also also lots of fun!

Może i kolekcja Sunshine Love na taką nie wygląda, ale jak dla mnie jest bardzo wszechstronna. Lubię wykorzystywać ją do projektów dziecięcych, do męskich kartek a nawet, jak widać, do albumów ślubnych.

Maybe it doesn's look like but the Sunshine Love collection is very versatile. I like using it in kids', men's and now even in wedding projects.

Posyłam buziaki!

Sending kisses!
2 komentarze :