piątek, 3 stycznia 2014

Noworoczna Uliczka / a New Year's Street


Witajcie w Nowym Roku! Mam nadzieję, że rozpoczęliście go z uśmiechem oraz radością w sercu. Dziś przypada mój pierwszy noworoczny post, dlatego chciałam wymyśleć coś nowego. Przygotowałam dla Was video tutek. Jeśli jesteście ciekawi, w jaki sposób przygotowywałam mój projekt, to zapraszam do obejrzenia. I bądźcie wyrozumiali, to mój pierwszy taki filmik :)


Welcome in New Year! I hope you started 2014 with a smile and happiness in your heart. Today is my first new year's post, so I'd like to start with a new kind of inspiration. This time a prepared a video tutorial. If  you're interested in how did I make my project, please feel invited to watch it. Please, be undestanding because that's the first video tutorial I made.


Nowy Rok nastroił mnie romantycznie, ponieważ za oknem brakuje mi śniegu, chciałam się na chwilę przenieść w zaczarowaną zimową krainę i pospacerować po cichej, otulonej bielą uliczce.

New Year makes me feel romantic. Because there's no snow and I miss it, I wanted to find myself in a winter wonderland and take a walk down the white, snowy street.


Do tego projektu użyłam białej farby, farbki puchnącej, duużo brokatu i powiem Wam, że na żywo naprawdę się mieni i skrzy!

I used white paint, white pop-up paint, lots of stickles and I can assure you that it really glitters in real!
Po więcej zapraszam Was na film:

If you want to know more, please watch my video :)
Użyłam:
I used:


4 komentarze :

 1. Jaka piękna dekoracja! Fantastyczny pomysł:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki Tobie znalazłam się w zimowej krainie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję Ci za tę magiczną, zimową krainę - jak w bajce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że udało mi się Was tam przenieść :)

  OdpowiedzUsuń