wtorek, 7 marca 2017

Tylko dla Ciebie kartka z kolekcji Marzenia Alicji / For you only card with Alice's Dreams collection

Witam!
Hi there!

Tu ponownie Marina, chciałabym podzielić się z Wami moją kolejną kartką   wykoną z kolekcji
Marzenia Alicji.

Marina here again and I want to share with you another one card with Alice's Dreams collection.


for you only card with Alice's Dreams collection @akonitt #card #studio75 #alicesdreams #flowers #fussycutting #papercraft #handmadecard by_marina_gridasova #cardmaking

 detale:
 details:

Lubię wszystkie kolekcje Studio 75, ale myślę, że to jest moja ulubiona ( jak na razie - ponieważ nie dotarła jeszcze do mnie Aleja Róż i myślę, że to właśnie te dwie będą moimi ulbionymi kolekcjami ). Jak widzicie użyłam tylko papierów i jednej tekturki, ponieważ jest już sporo kwiatowych nadruków na papierach! Wycięłam liście, kwiaty oraz gałązki i to było wszystko, czego potrzebowałam  do mojej kompozycji. 


I like all Studio75 collection, but think this is my fav (yet - because I still haven't got The Rose Avenu and think these two will be my most likely collections!))))
As you can see I used here only papers and one chipboard because there are enough of flower prints on the papers! I fussy cutting leaves, flowers and branches and thats's all I needed for my composition. 

Produkty, których użyłam: 
Products used:

https://studio75.pl/pl/1459-marzenia-alicji-07.htmlhttps://studio75.pl/1828-home_default/marzenia-alicji-08.jpg
https://studio75.pl/pl/1458-marzenia-alicji-06.htmlhttps://studio75.pl/pl/1457-marzenia-alicji-05.htmlhttps://studio75.pl/1820-home_default/marzenia-alicji-01.jpg
Zapraszam na nasze lutowe wyzwanie Kartka składana
Please join in our challenge Fold Card
Have a nice day!
Miłego dnia!

2 komentarze :