środa, 9 sierpnia 2017

Romantic notebook by Marina Gridasova

Hej! Tu ponownie Marina, chciałbym pokazać Wam pokazać Wam jak piękna jest nasza kolekcja The Peony Avenue! Jest tak wspaniała, że nie potrzeba wiele czasu, żeby z niej stworzyć coś fajnego :))))
szczególnie jeśli macie już półprodukty takie jak nasze notesy.


Hello! Marina here with you again and I would like to show you how beautiful is our The Peony Avenue collection! It's so wonderful so you don't need to much time to create something ))) especially if you have pre-made objects like our notebooks!


  Kilka zbliżeń:a few close-ups:

Wycięłam kilka elementów z arkuszy i dodałam liście z pergaminu do kompozycji. Dodałam też kilka kawałeczków papieru z The Rose Avenue. Proste prawda? Tak więc powinnyście też spróbować! :)))I fussy-cutted several elements and added vellum leaves to the composition. Also I used some bits from The Rose Avenue. Easy, isn't it? So think you should try to do it! ))))  

Materiały: / Products: 
https://studio75.pl/2121-home_default/the-rose-avenue-12x12-paper-set.jpghttps://studio75.pl/en/989-notebook-romantic-roses-02.htmlhttps://studio75.pl/en/1758-the-peony-avenue-12x12-paper-set.html
Zapraszamy do dołączenia do naszego aktualnego wyzwania.
Please join in our challenge Bows
Have a nice day!
Miłego dnia!


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz