środa, 30 maja 2018

Layout z kolekcji Violet Love / Violet Love LO

Witajcie kochani !
Hello dears!

Dziś dzielę się z Wami layoutem, który wykonałam przy użyciu naszej nowej, pięknej kolekcji Violet Love.  Ta kolekcja jest nie tylko piękna, ale jest także wspaniała ze względu na możliwości tworzenia w jakimkolwiek stylu : nowoczesnym, vintage  itd. ! 


Sharing today a page Layout I've created with the Beautiful Violet Love Collection.
The collection is not only beautiful is wonderful for giving us the opportunity to create with it any style we like: Modern, Vintage etc.!Papier, na którym zbudowana jest kompozycja to arkusz z kolekcji Świąteczny prezent. Jest to kolejna kolekcja, która jest bardzo wszechstronna w wykorzystaniu.  Na pewno zauważyliście, że powycinałam wiele elementów z papieru, elementów takich jak kwiatki i liście nie tylko z dodatków, ale również z arkuszy.  Uwielbiam kwiatowe kompozycje, które znajdują się na niemalże każdym arkuszu. 

The paper the LO is built on is from Christhmas gift collection. It's another  must have for the range of project you can use it .
You can see I did a lot of fussy cutting, not only from the add-ons, like flowers and leaves, you get in the collection but from some pages. I'm in love with flower aranges found in most of paper of this collection.
Mam nadzieję, że Was zainspirowalam!
Buziaki!
Hope I've Inspired you! 
xoxo


I used:
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz