piątek, 12 lipca 2019

Albumik tagowy - tutorial

Violet Love i album tagowy w pięciu krokach:)


Witajcie:)

Na dzisiaj przygotowałam krótki kurs foto o tym, jak wykonałam ten album tagowy.Na półkach sklepu znajdziecie gotowe bazy - ja skorzystałam z jednej z nich.Wybrałam kolekcję Violet Love,  ponieważ bardzo dawno nie robiłam nic w odcieniach fioletu:) Nadszedł zatem moment, aby znów oswoić ten kolor:)

KROK 1. Wybranymi papierami okleiłam nie docinając zbyt precyzyjnie - bazowe okładki i tagi z wnętrza albumiku.KROK 2. Nożyczkami postrzępiłam papier na krawędziach, przygotowując je także do tuszowania.KROK 3. Wybranym kolorem tuszu Distress Ink potuszowałam brzegi i przygotowałam ponownie dziurki w tagach do spięcia albumiku.KROK 4. Przygotowałam dekoracje na okładkę:dratwę, kwiaty, listki, serwetki, napis, kulki i gazę:) Kwiaty przygotowałam sama z foamiranu. Chciałam,  aby idealnie pasowały do grafik na papierze:)KROK 5. Używając dystansów zamocowałam wszelkie ozdoby na okładce tworząc małą kompozycję.  Albumik gotowy:)


Można ozdobić także wewnętrzne tagi, ale papiery kolekcji Violet Love są tak piękne i tak ozdobne, że moim zdaniem same wystarczają jako papiery i jako dekoracja:)

Zachęcam Was do wypróbowania tej prostej i szybkiej formy albumowej. Do zobaczenia wkrótce:)

Ze sklepu Studio75 wykorzystałam:2 komentarze :