piątek, 1 lutego 2013

Na wiele okazji

 Dzień dobry Wam wszystkim! Ach, co za radość wczoraj mnie spotkała, kiedy to pan listonosz zapukał do mych drzwi a w rękach trzymał paczuszkę pełną nowych papierków z kolekcji Novinki "Vintage Memories". Nie mogłam się doczekać, by je dotknąć. Są nawet piękniejsze niż się spodziewałam! W pierwszej kolejności zauroczyła mnie zieleń... ale na razie we mnie dojrzewa a na warsztat wzięłam brąz i cudny pudrowy róż.

Hello everybody! I was so lucky yesterday to receive a gorgeous parcel packed with a new collection:"Vintage Memories"design by Novinka. I couldn't wait to touch them! They're even more beautiful than I expected. At first I was delighted with the green but I started with the brown and the lovely pink.

Wykonałam dwie kartki, które mogą być odpowiednie na wiele okazji - zbliżające się walentynki, na ślub, urodziny, imieniny, bez okazji...

I prepared two cards that're appropriate for various occasions like upcoming St Valentine's Day, wedding, birthday, any anniversary.Uważni obserwatorzy zauważą, że połączyłam tutaj dwie kolekcje, ponieważ jako tło kartki użyłam delikatny papier autorstwa Penini z kolekcji Winter Time, pozostałe części pochodzą z kolekcji Vintage Memories.

If you're a preceptive, you will see that I combined two different collections here. I used a paper from the Winter Time collection by Peninia as a background and the rest come from the Vintage Memories collection.


Na obu kartkach, główna ozdobą są śliczne, słodkie tekturki. Te serduszka na końcu gałązek wręcz mnie rozczulają. Pobawiłam się na nich różnokolorowym embossingiem.

I added sweet chipboards. I love those tiny hearts blooming at the ends of  the branches. I also played with different colors of embossing powders.

 


W głowie już kolejne projekty, tylko czasu za mało. Życzę Wam twórczych chwil!

I've got lots of another projects in my mind. I wish you tons of creative moments!

4 komentarze :

 1. Lovely cards, real romantic. And also the LO I really love with the cute picture and the beautifull layers!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Both cards are adorable. Love the vintage touch of those lovely creations.

  Hugs and happy weekend to everybody
  Dunja

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne:) Pięknie odbijają się tutaj turkusowe ptaszki :)

  OdpowiedzUsuń