niedziela, 3 listopada 2013

Nowalinka - gość studio75 / Nowalinka - Guest designer at studio75.


Mam na imię Alina a odkąd zaczęłam się bawić w Scrapbooking ponad 7 lat temu wymyśliłam sobie ksywkę "Nowalinka" - w nawiązaniu do robienia czegoś nowego ;)
Oprócz tworzenia ozdób z papieru lubię od czasu do czasu coś uszyć, zrobić nowy naszyjnik, lub bransoletkę, ozdobić jakąś drewnianą ramkę, lub skrzynkę.
Dzisiaj jednak skupiłam się na zabawie z papierami Studio 75, które bardzo lubię, dzięki lekkiemu klimatowi nostalgii.

Poniższe prace wykonałam bazując na kolekcji papierów "Rozalia w ogrodzie" z dodatkiem kolekcji świątecznej "Przy kominku".

Kartka ślubna wykonana została z papierów nr 01 (baza z napisami) z dodatkiem papieru 06 - lawendowa ramka wycięta pod motywem pary młodej.
Kolory delikatne i fajnie sprawdzają się również w klimacie ślubnym.Blejtram "3-pokoleniowy"  zaczyna się papierem nr 01 - który jest delikatnym tłem, na nim kwieciste elementy i fragment nut z papieru nr 03,  z arkusza nr 05 wycięłam różanego taga, którego częściowo schowałam pod zdjęciem a na okrasę, dla upamiętnienia daty - szare cyferki w kółeczkach. Listki przy filcowym kwiatku przemyciłam z zielonego arkusza "Vintage memories" 07.
Dziś zaprezentowaliśmy 2 z 4 klimatycznych prac naszego Gościa - Nowalinki, na kolejne inspiracje zapraszamy już za kilka dni ;)

Trwają ostatnie godziny promocji 2 w cenie 1 , korzystajcie bo papiery są w naprawdę dobrej cenie2 komentarze :

  1. Oh wow, that is so beautiful!! Love the design and the papers. I wonder if these are available in Sweden...?

    OdpowiedzUsuń
  2. Dear Bente, Now we do not have any shop in Sweden, we offer good prices for international shipping ;)

    OdpowiedzUsuń