środa, 26 lipca 2017

Koperta na pieniążki / Money envelope by Marina Gridasova

Witam! Z tej strony Marina, chciałabym się z Wami podzielić moim nowym projektem. Nareszcie dotarła do mnie kolekcja The Peony Avenue, która jest tak inspirująca, że od razu, tego samego dnia zrobiłam z niej tę kopertę na pieniążki. 


Hello! Marina here with you today and I would like to share with you my project. Finally I've got The Peony Avenue collection and in the same day I created this money envelope, because this collection is so inspiring!


  Kilka zbliżeń:a few close-ups:

Chciałam zrobić coś w temacie wesela więc dodałam też papiery z kolekcji The Rose Avenue. Różowy kwiatek na kopercie jest wykonany ręcznie z famiranu. Muszę dodać, że zrobienie takiego kwiatka jest bardzo proste a rezultaty są świetne! 

I want to make something with wedding theme, so also added several paperd from The Rose Avenue collection. The pink flower on the envelope is hand-made and this is the first time when I made it and work with foamiran. Should say it's easy and fun and the result is great! )))


Materiały: / Products: 

https://studio75.pl/pl/1738-rosy-dot-wykrojnik-kwiatki-ac3.htmlhttps://studio75.pl/en/1758-the-peony-avenue-12x12-paper-set.htmlhttps://studio75.pl/en/1718-the-rose-avenue-03.html
https://studio75.pl/en/511-cherry-blossom-flowers-cream.htmlhttps://studio75.pl/en/1602-stamens-pink.htmlhttps://studio75.pl/en/1409-foamiran-008-mm-35-x-30-cm-ice-mint-.html


Zapraszamy do dołączenia do naszego aktualnego wyzwania.
Please join in our challenge Home decor
Have a nice day!
Miłego dnia!


3 komentarze :