czwartek, 30 marca 2017

Album na chrzest/Babtism album

Witajcie,
dzisiaj chciałabym pokazać Wam tradycyjny album na zdjęcia 10x15, który spersonalizowałam i trochę zalterowałam. Album w oryginale miał mocno ciemnoniebieskie okładki z nadrukiem. Nie do końca taka kolorystyka pasowała do okazji. Na początku próbowałam brzegi okładek pokolorować farbą akrylową, ale nie chciała się trzymać, nawet po zmatowieniu powierzchni. W dopasowaniu kolorystyki pomogło mi płótno. Wycięłam z niego wąskie paski, którymi okleiłam brzegi okładki. Grzbiet trzymający zdjęcia podważyłam, a po wklejeniu płótna dokleiłam magikiem. Po tych wszystkich przygotowaniach okleiłam całość pięknymi, pastelowymi papierami z kolekcji Primo.

Hello , 
 today I'd like to show you a traditional 10x15 photo album, which I personalised and altered a little. Originally album covers were really dark blue which was not proper for the occasion. At first, I tried to paint the cover edges with some actilic paint, but it didn't stick to the surface even after matting it. So I took white canvas and cut it into stripes which I glued to the cover. I bent out the spine, and reglued after applying the canvas. After all the preparations I used a beautiful Primo collection to decorate the album.
  
 https://studio75.pl/pl/1726-primo-02.html    https://studio75.pl/pl/850-magnolia-5-sztuk-.html

  
https://studio75.pl/pl/840-zimowy-poranek-01.htmlhttps://studio75.pl/pl/1000-plotno-craftowe-biale.html https://studio75.pl/pl/228-klej-magic-z-aplikatorem-.html


2 komentarze :