środa, 23 sierpnia 2017

Layout z kolekcji Lawendowy Poranek / Lavender morning layout by Marina Gridasova

Witam wszystkich ! Z tej strony Marina , dziś chcę się z Wami podzielić layoutem w dość nietypowych dla mnie kolorach. Zwykle używam takich kolorów jako akcentów, ale zdjęcia którego użyłam skłoniło mnie do nowego wyzwania !

Hello everyone! Marina here with you and today I want to share a layout with non-typical palette for me. I use colors like these in accents in most cases, but this photo was perfect to challenge myself! ))))szczegóły:
details:Dodałam różne wycięte elementy z poprzednich projektów oraz kilka kompozycji z kwiatów. 
Wycięłam kilka elementów z białego kartonu, w tym tytuł i pokolorowałam je na niebiesko. Wydaje mi się, że w ten sposób można uzyskać idealne elementy do swoich projektów. 

 I added different cut-outs from previous works and several flower clusters. Also I cutted several elements including title from white cardstock and coloured them into blue. Think it's perfect way to get element you exactly needed for this work.


Materiały: / Products: 

https://studio75.pl/en/1758-the-peony-avenue-12x12-paper-set.htmlhttps://studio75.pl/en/581-white-cardstock-12x12.htmlhttps://studio75.pl/2121-home_default/the-rose-avenue-12x12-paper-set.jpgZapraszamy do dołączenia do naszego aktualnego wyzwania.
Please join in our challenge Bows
Have a nice day!
Miłego dnia!


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz