środa, 18 października 2017

Szaleństwo prędkości - layout / Need for speed layout by Marina Gridasova

Witajcie ! z tej strony Marina, dziś chcę się z Wami podzielić layoutem, który zrobiłam dla mojego małego bratanka. Chciałam stworzyć płaską stronę w formacie A4 z dynamiczną kompozycją. Tak więc połączyłam kilka różnych kolekcji i jak widzicie nasze kolekcje są idealne również dl projektów w których nie dominują kwiaty ))))Hello everyone! Marina here again and want to share with you a layout for my little nephew. I want to create flat page A4 format with dynamic composition. So here I mixed several different collections and you can see that our collections are also perfect for non-flowers projects )))))kilka detali: 
a few details:

Lubię bawić się geometrycznymi formami w projektach takich jak ten. To jest łatwy sposób na stworzenie czegoś fajnego zwłaszcza jeśli nie wiesz jakich ozdób chcesz użyć. 


I like to play with geometric form for works like this. It's esaiest way to create something fun especially if you don't know what embellishments to use.

Materiały: / Products: 

https://studio75.pl/en/1758-the-peony-avenue-12x12-paper-set.htmlhttps://studio75.pl/2121-home_default/the-rose-avenue-12x12-paper-set.jpghttps://studio75.pl/1139-home_default/pan-i-pani-black-03.jpg

https://studio75.pl/en/1363-lavender-morning-12x12-paper-set.htmlhttps://studio75.pl/en/1084-splash-it-paper-set-.html
Zapraszamy do dołączenia do naszego aktualnego wyzwania.
Please join in our challenge
Have a nice day!
Miłego dnia!


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz