piątek, 18 stycznia 2019

Dekoracja scrapowo-mixedmediowa dla babci / Mixed media decor for grandma


Witajcie :)

Nowy rok przynosi nam zwykle jakieś zmiany. Dla mnie jedną z nich jest możliwość spotykania się z Wami w ramach DT na blogu Studio75. To naprawdę ogromna radość oraz wielkie wyróżnienie - znaleźć się w tak szacownym gronie projektantek i cieszę się, że będę mogła je bliżej poznać - serdecznie Ci za to dziękuję Anetko:) Postaram się  wykorzystać ten czas najbardziej kreatywnie i prezentować różne projekty z użyciem produktów firmowych Studio75, które uwielbiam:)

Na dzisiejszą powitalną inspirację przygotowałam dekorację scrapowo-mixedmediową w kształcie domku. Ten drobny home decor ma stanowić prezent na zbliżający się Dzień Babci:)
Baza domku pochodzi z odzysku (była to dawniej dekoracja wakacyjna, z muszelkami i letnim napisem, ale została uszkodzona), zbędne i uszkodzone elementy wyrzuciłam, lecz sam domek dostał "drugie życie".

Do wykonania projektu wykorzystałam trochę mediów, kilka elementów z papieru, tekturki oraz kwiaty. Wszystkie te produkty odnajdziecie na półkach Studio75:)
Podstawa to oczywiście gesso oraz gesso antyczne (białe i czarne) - dzięki nim uzyskałam fajną strukturę, a dach domku wygląda na bardzo stary:)  Następnie bazę postemplowałam miejscami i przy pomocy gelmedium  przykleiłam kompozycję z gazy, papieru scrapowego, tekturek i kwiatów oraz kulek3d. Mgiełki pozwoliły nanieść kolor, a woski i gilding wydobyć detale:)


Supplies / Materiały ze sklepu:


Mam nadzieję, że naszej babci przypadnie do gustu taka ozdoba, a Wam jak się podoba? 
Dajcie mi proszę znać w komentarzach:) Pozdrawiam Was serdecznie:)
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz