poniedziałek, 12 lutego 2018

Make&Take na otwarciu nowej siedziby Studio75 w Stalowej Woli / Make&Take at the grand opening of the new Studio 75 store in Stalowa Wola

Witajcie :)

Chciałam podzielić się z Wami wrażeniami z otwarcia nowej siedziby sklepu Studio 75 w Stalowej Woli, gdzie miałam przyjemność gościć w ten weekend. Podróż była dość męcząca, bo 8 godzin w trasie może zmęczyć, ale nie żałuję ani troszkę, że zdecydowałam się na te odwiedziny.

Było mi bardzo miło, że mogłam wraz z gośćmi i jednocześnie przyjaciółmi Studio 75 stworzyć prace z papierów z najnowszej kolekcji Cherry Blossom. Wszystkie zdolne Panie zrobiły tagi, w których wykorzystałyśmy tylko i wyłącznie papiery i dodatki do wycinania z Cherry Blossom. 

Atmosfera była wspaniała, twórcza, na luzie, radosna, taka jak powinna być, gdy robi się to co się kocha, a że dziewczyny kochają scrapbooking dało się zauważyć nie tylko po zaangażowaniu, ale też po projektach, które zrobiły.  

Oczywiście moje zajęcia nie były jedynymi. dziewczyny uczestniczyły również w warsztatach albumowych z Dorotą Kopeć, z których relację również wkrótce Wam przedstawimy.
Jeśli dobrze przyjrzycie się zdjęciom na pewno dojrzycie piękne, leżące na stołach albumy.I wanted to share with you my impressions from the opening of the new stationary store  of the Studio 75 store in Stalowa Wola, where I had the pleasure to be a guest this weekend. The trip was quite tiring, because 8 hours on the road can get tired, but I do not regret a bit that I decided to visit.

It was very happy  that I could create projects  from the latest Cherry Blossom collection with the guests and at the same time friends of Studio 75. All talented Ladies made tags, in which we used only the paper and extras  for fussy cutting  from Cherry Blossom.

The atmosphere was great, creative, relaxed, cheerful, as it should be, when you do what you love, and the fact hat girls love scrapbooking could be noticed not only because their engagement, but also by  the projects that they did.

Of course, my classes were not the only ones. Ladies  also participated in the album workshops with Dorota Kopeć, which we will also be presenting you soon.

If you take a good look at the photos, you will definitely find beautiful albums lying on the tables.
Na koniec jeszcze zdjęcie mojego Taga, który był dla dziewczyn inspiracją do działania. 


Miłego tygodnia kochani :) 
Have a graet week :)


2 komentarze :

 1. Zazdraszczam :)
  Wasza nowa kolekcja papierów jest cudna!!! :)
  Stalowa Wola trochę daleko ale Craft-Wawa prawie na wyciągnięcie ręki :) oj, będzie się działo :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i już tak niedługo :) zapraszamy na stoisko i na pogawędkę. Pozdrawiam

   Usuń