poniedziałek, 19 listopada 2012

Kalendarzowe inspiracje od Novinki


 • Witajcie w listopadowe popołudnie, 
  Dziś gościmy w Studio75 niezmiernie miłą i utalentowaną scraperkę - Novinkę. Oddaję głos naszej Gościnnej Projektantce ;)


  Jest mi bardzo miło, że mogę gościć na blogu Studio75 i pracować na papierach autorstwa Peninii Art.

  Postanowiłam już teraz przygotować kalendarz na 2013 rok by jak w tym roku nie zostać jedynie z notesami i notatkami na wielu karteczkach   Wybrałam papiery z kolekcji Winter Time, bo idealnie oddają klimat jaki lubię- delikatny, subtelny z lekką nutą shabby chic.


  Okładkę książkowego kalendarza okleiłam papierem Winter Time 03  a na tak przygotowanej bazie przymocowałam satynową tasiemkę do wiązania kalendarza, wierzch oraz grzbiet okleiłam papierem Winter Time 02  a na nim znalazły się skrawki WT 03 jak i WT 02. 


  Głównym elementem ozdobnym jest cudna tekturka z kolekcji Winter Time, którą lekko pokolorowałam Promarkerem a ptaszka pokryłam pękającym medium. 
  A by było wiadomo, że to kalendarz użyłam cyferek przedstawiających rok również z Winterowej serii , które pokryłam  medium o efekcie szkła.

  Wspaniale pracowało mi się z tą kolekcją, odpowiada mi gramatura papierów i ich piękna kolorystyka oraz motywy. Dziękuje, że mogłam się z Wami podzielić moją winterową inspiracją i pozdrawiam ciepło. Novinka

  *******
  Dziękujemy Ci Novinko serdecznie za tę cudną odsłonę papierów winterowych. I czekamy z niecierpliwością na kolejne inspiracje.
  pozdrawiam
  Aneta  2 komentarze :